poniedziałek, 8 grudnia 2014

Sylwetka artysty - MINKO

"Projekty zespołu MINKO to meble o lekkiej i ponadczasowej formie. Są ukłonem w stronę polskiego rzemiosła i minimalistycznego stylu skandynawskiego. Wykonane w całości ręcznie, z użyciem lokalnych materiałów i oferowane w przystępnej cenie. ​Projektujemy nietypowe rozwiązania na bazie naszych mebli jak i inne produkty z szeroko pojętej branży architektoniczno-stolarskiej."


Specjalnie dla Ohoo! Style twórcy MINKO odpowiedzieli na kilka pytań:

Twój najlepszy projekt
Bardzo lubimy nasze biurka na drewnianych stelażach, stworzenie tego modelu było, jak to często w życiu bywa, podyktowane osobista potrzeba:) Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii od klientów, którzy tak jak my, poszukują takiego mebla do pracy lub wykończenia "wielofunkcyjnego" pokoju. Wielki autem tego modelu jest "vintage look" i nawiązanie do stylu skandynawskiego, a do tego, w opozycji do giganta ze Szwecji, polskiej produkcji i w rozsądnej cenie:)

Twoje inspiracje
Z pewnością inspiruje nas bogaty polski dorobek projektowy z lat 60-90tych, piękne stare, drewniane meble, tworzone ręcznie, kiedyś wszechobecne w polskich domach, tak powszechne, ze chyba nie doceniane...Dzisiaj docenia się szlachetność ręcznej obróbki drewna, możliwości wprowadzenia modyfikacji rozmiarowej, dopasowania mebla pod swoje potrzeby. Wkładamy w nasze projekty całe swoje serce i umiejętności

Twoje największe marzenie
Marzymy o zaprojektowaniu mebla idealnego, lub chociaz zblizonego do idealu:) Poszukiwania takowego nigdy sie nie koncza...Prywatnie marzymy o duzej ilosci wolnego czasu, kolorowych wycieczkach i braku zmartwień dnia codziennego:)


Wszystkie produkty marki znajdziecie w naszym sklepie internetowym www.ohoo.pl w zakładce marki MINKO: