wtorek, 2 grudnia 2014

Sylwetka artysty: HUG THE STUFF

"Przytulanie to wspaniała, niewerbalna forma komunikacji, która pozwala na wyrażanie pozytywnych emocji bez zbędnych słów. My również chcemy zapewnić Ci dozę przyjemności poprzez twórczość Hug the stuff. Pościele i poduszki dekoracyjne to dopiero początek naszych działań! Stawiamy na unikatowość, niekonwencjonalne pomysły oraz jakość na najwyższym poziomie. Wszystkie produkty dostępne w sklepie Hug the stuff oparte są na naszych autorskich pomysłach, co niewątpliwie daje nam ogromną satysfakcję. Staramy się zachować różnorodność przy procesie projektowania, aby każdy z Was mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie. Co istotne, asortyment naszego sklepu od początku do końca jest tworzony w Polsce. Mamy nadzieję, że nasze produkty przyniosą Ci wiele radości i upiększą przestrzeń, w której mieszkasz!Zatem…wanna hug?" Specjalnie dla Ohoo! Style twórcy Hug the stuff odpowiedzieli na kilka pytań:

Twój najlepszy produkt:
Najlepszy w naszym przypadku był po prostu pomysł tworzenia pościeli o wyrazistym designie, ponieważ ewidentnie brakuje ich na rynku. Mamy sentyment do każdego z naszych wzorów ponieważ każdy to ogrom zaangażowania i osobna historia. 

Twoje inspiracje:
Inspirują nas przede wszystkim różnorodne faktury, od drewna, przez blachę aż po worek na kawę czy kocie futro. Staramy się w niecodzienny sposób zinterpretować otaczająca nas rzeczywistośc i przełożyć to na nasze projekty.

Twoje największe marzenie:
Marzymy, aby w przyszłości HUG stał się międzynarodową marką odważnie wchodząca na przeciw oczekiwaniom klienta ceniącego niebanalne rzeczy które zachowują jednocześnie najwyższą jakość i służą nam w trakcie wykonywania codziennych czynnościWszystkie produkty marki znajdziecie w naszym sklepie internetowym www.ohoo.pl w zakładce marki Hug the stuff