poniedziałek, 24 listopada 2014

Sylwetka artysty: Drunklegends

"Drunklegends to nowoczesna marka kreowana przez duet projektowy: Judytę Pasińska i Aleksandrę Zduńczyk. Jako absolwentki Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej projektantki szczególną uwagę zwracają na konstrukcję, krawiectwo oraz odpowiedni dobór materiałów. Produkty marki Drunklegends charakteryzuje świeżość w podejściu do mody, różnorodność cięć, geometryczne formy. Ubrania oraz akcesoria marki to coś dla miłośników form prostych, ale niebanalnych, to produkt starannie odszyty z dobrej jakości materiałów. Oferta Drunklegends obejmuje również torby; szyte ręcznie przez rodzimych rzemieślników z wysokiej jakości skóry naturalnej. Stworzone z dbałością o szczegóły, które zapewniają niepowtarzalność i unikatowość poszczególnych modeli.Marka Drunklegends na co dzień dostępna jest w pracowni projektantek znajdującej się w Łodzi."


Specjalnie dla Ohoo! Style projektantki odpowiedziały na kilka pytań:

Twój najlepszy produkt:
Najbardziej dumne jesteśmy ze skórzanych toreb. Ich produkcja wiązała się z nowymi wyzwaniami; zdobyciem skór, dodatków oraz  kontaktu  do odpowiednich fachowców. Nie było to łatwe zadanie ale się udało. Znalazłyśmy kaletników, którzy szyją torby ręcznie z prawdziwą pasją. Każda torba jest szyta indywidualnie dlatego klient może wprowadzać swoje modyfikacje. Nie jest to jednak proces tani,  ale skórzane produkty są najtrwalsze, a więc opłaca się w nie inwestować. Ponadto oprócz swojej długowieczności, wyglądają gustownie i elegancko. Ulubionym projektem naszych klientów będzie  z pewnością pikowany, rozkloszowany płaszcz. Zdecydowanie właśnie płaszcz cieszy się największym powodzeniem. Ten projekt okazał się strzałem w dziesiątkę.


Twoje inspiracje:
Inspiruje nas wiele rzeczy: kształty, architektura, faktury, otoczenie itp. Inspiracją dla projektanta może stać się wszystko. Produkty marki Drunklegends charakteryzuje świeżość w podejściu do mody, różnorodność cięć, geometryczne formy. Ubrania oraz akcesoria marki to coś dla miłośników form prostych, ale niebanalnych, to produkt starannie odszyty z dobrej jakości materiałów.Najważniejsze jest dla nas żeby tworzyć rzeczy, które nie będą odpowiedzią na chwilowe, ulotne trendy ale staną się  ponadczasowe.Twoje największe marzenie:
Naszym największym marzeniem zawodowym jest to by marka się rozwijała, pozyskiwała zadowolonych klientów a nam dała stałą możliwość utrzymywania się z tego co robimy. 

Wszystkie produkty marki kupicie w naszym sklepie internetowym Ohoo! Style, w zakładce producenta:  www.ohoo.pl/producent/drunklegends . Zapraszamy do zakupów!