czwartek, 23 października 2014

Kocie inspiracje


Jeśli posiadasz kota na punkcie swojego kota zadbaj o prawdziwy raj dla swojego pupila. Prezentujemy mieszkanie zaprojektowane z myślą o zwierzaku. Fantastyczny plac zabaw na półkach z książkami, kryjówka w szafce i bardzo estetyczne pluszowe drapaki umilą życie nawet najbardziej rozpieszczonemu kociakowi.


Źródło: homemydesign.com

My również zadbaliśmy o Waszych kocich przyjaciół. W naszej ofercie znajdziecie designerskie akcesoria dla zwierząt marki myKotty.

" myKotty powstało z potrzeby zapewnienia naszym własnym kotom designerskich i funkcjonalnych produktów. Jesteśmy pasjonatami projektowania, innowacyjnych rozwiązań, szeroko pojętego designu oraz...kotów! Mamy dwa koty – Luisa i Figo – które były inspiracją do zaprojektowania mebli z tektury, a stając się pierwszymi ich testerami, potwierdziły, że meble myKotty są dla kotów po prostu stworzone. MyKotty stworzyliśmy z myślą o kotach ale również o ich właścicielach, którymi sami jesteśmy, dlatego cenimy przede wszystkim:  funkcjonalność - zaspokajamy naturalne potrzeby kotów: drapanie, chowanie się, spanie, zabawa; design - nowoczesne podejście do projektowania; wykonanie - najwyższej jakości materiały i dbałość o szczegóły; trwałość - żywotność produktu od pół do roku czasu. Jako pierwsza polska firma wyprodukowaliśmy meble z tektury falistej, która jest uwielbiana przez koty. "Źródło: www.ohoo.pl

Produkty marki my Kotty do kupienia w sklepie internetowym Ohoo! Style: www.ohoo.pl/kategoria/dla-zwierzat. Ceny od 79 PLN.